Klasy sportowe

Klasy na dzień 31.12.2018

Międzynarodowa Mistrzowska

  1. AUGUSTYN Rafał (1984  Sen) – Chód 20 km (1:23:53) – Adelaide (AUS) 2018-02-11
  2. BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina (1986  Sen) – Chód 20 km (1:36:32) – Poděbrady (CZE) 2018-04-07
  3. ZDZIEBŁO Katarzyna (1996  U23) – Chód 20 km (1:32:50) – Zaniemyśl 2018-04-14

Pierwsza

  1. KUSAK Karolina (1999  U20) – Młot (4) (52.43) – Kielce 2018-04-28
  2. PIŁAT Dawid (2002  U18) – Młot (5) (69.79) – Kielce 2018-04-28
  3. STRUZIK Alicja (2001  U18) – 200 m (24.87) (+0.1) – Bielsko-Biała 2018-06-16
  4. TORBA Gabriela (2001  U18) – Trójskok (12.08) (+0.3) – Chorzów 2018-07-29

Druga

  1. GAWEŁ Martyna (2004  U16) – 100 m (12.59) (+0.7) – Przemyśl 2018-05-06
  2. JAWORSKI Kacper (2003  U16) – 600 m (1:26.75) – Stalowa Wola 2018-05-12
  3. MAŁASZEWICZ Julita (2004  U16) – Chód 3 km (15:52.98) – Bełchatów 2018-09-22
  4. PIECUCH Kamil (2003  U16) – Chód 5 km (25:25.90) – Stalowa Wola 2018-05-26

Trzecia

  1. DULIK Paweł (2000  U20) – 1500 m (4:10.72) – Kraków 2018-06-03
  2. IELO Cristian (2004  U16) – Chód 5 km (27:18.38) – Bełchatów 2018-09-22
  3. JABŁOŃSKA Adrianna (2000  U20) – 1500 m (4:52.66) – Przemyśl 2018-05-19
  4. JACHYM Jakub (2001  U18) – Trójskok (13.20) (-0.9) – Tarnów 2018-06-17
  5. RAŚ Wiktoria (2000  U20) – Chód 10 km (54:41.11) – Włocławek 2018-06-24
  6. SZADY Julia (2004  U16) – Młot (3) (44.23) – Kielce 2018-04-28
  7. TABOR Rafał (2000  U20) – Kula (6) (13.42) – Przemyśl 2018-05-06
  8. WIDLIŃSKA Kinga (1999  U20) – 800 m (2:23.75) – Przemyśl 2018-05-19

Czwarta

  1. GRZELAK Alan (2003  U16) – 600 m (1:34.91) – Stalowa Wola 2018-05-12
  2. MOLEK Mateusz (2004  U16) – 300 m (39.52) – Przemyśl 2018-05-06
  3. MOLEK Oliwia (2004  U16) – Wzwyż (1.45) – Stalowa Wola 2018-05-12
  4. MYSOR Marek (1999  U20) – Kula (6) (11.34) – Przemyśl 2018-05-06
  5. PARA Bartosz (2003  U16) – 600 m (1:34.32) – Stalowa Wola 2018-05-12
  6. ROSTOCKA Laura (2004  U16) – Chód 3 km (18:37.84) – Stalowa Wola 2018-06-02
  7. SMUTEK Magdalena (2004  U16) – 100 m (13.46) (+0.4) – Stalowa Wola 2018-05-26
  8. STOBIERSKA Alicja (2004  U16) – Wzwyż (1.45) – Przemyśl 2018-06-18
  9. STOBIERSKA Julia (2003  U16) – W dal (4.98) (+1.0) – Przemyśl 2018-05-06
  10. STRUZIK Katarzyna (2003  U16) – 100 m (13.45) (-2.3) – Przemyśl 2018-05-06
  11. SZCZUR Jakub (2001  U18) – Kula (5) (12.81) – Przemyśl 2018-05-06
  12. ŚWIĘTEK Aleksandra (2004  U16) – 300 m (46.47) – Przemyśl 2018-05-19
  13. TOCZYŃSKA Amelia (2004  U16) – Chód 3 km (18:25.86) – Stalowa Wola 2018-05-12
  14. WĄŻ Kamil (2001  U18) – 100 m (12.08) (+2.0) – Przemyśl 2018-05-06
  15. WĄŻ Mateusz (2003  U16) – 100 m (12.20) (+0.8) – Kraków 2018-06-03

Piąta

  1. BALAWAJDER Wiktoria (2005  U14) – 100 m (13.94) (+1.3) – Stalowa Wola 2018-05-20
  2. CHORĄZKA Gabriela (2004  U16) – 100 m (14.50) (+1.4) – Przemyśl 2018-05-06
  3. DOMIN Laura (2004  U16) – 100 m (14.31) (+1.3) – Stalowa Wola 2018-06-02
  4. DUSZKIEWICZ Maria (2004  U16) – Młot (3) (28.69) – Przemyśl 2018-09-02
  5. FRANKIEWICZ Konrad (2003  U16) – Młot (5) (30.46) – Kraków 2018-09-08
  6. HASEK Katarzyna (2004  U16) – 300 m (47.74) – Przemyśl 2018-05-06
  7. JAWORSKI Patryk (2004  U16) – 300 m (41.90) – Przemyśl 2018-06-18
  8. LEŚ Gabriela (2003  U16) – Wzwyż (1.40) – Krosno 2018-09-16
  9. SZYLER Tymon (2004  U16) – 110 m pł MŁ (18.33) (+0.4) – Przemyśl 2018-09-02
  10. WOJTASZEK Maria (2005  U14) – 100 m (14.25) (+1.2) – Stalowa Wola 2018-05-20
  11. WYSTĘPEK Natalia (2006  U14) – Chód 3 km (20:22.47) – Stalowa Wola 2018-05-12
  12. ŻMUDA Wiktor (2004  U16) – Chód 5 km (30:08.50) – Stalowa Wola 2018-05-26