Rekordy klubu

SENIORZY

KONKURENCJAWYNIKNAZWISKO I IMIĘROK UR.ROK UZYSK.MIEJSCE
100 m (r)10.30MARSZAŁEK Józef481973Praga (CZE)
100 m10.68DZIK Bartłomiej882007Rzeszów
200 m (r)21.30MARSZAŁEK Józef481973Praga(CZE)
200 m 21.83CHODAŃ Mariusz832002Bielsko
400 m47.11DOBROWOLSKI Andrzej571977Bydgoszcz
800 m1:48.80KRÓLIKOWSKI Jerzy521976Lubin
1 000 m2:20.08JAKUBOWSKI Mirosław521975Poznań
1 500 m3:42.60JAKUBOWSKI Mirosław521976Poznań
3 000 m8:01.67BURGHARDT Jakub812001Warszawa
5 000 m13:53.35FIGURSKI Wiesław761998Sopot
10 000 m29:18.04FIGURSKI Wiesław761999Kraków
20 000 m1:02:28.00HERBUT Stanisław581985Brzeszcze
Półmaraton1:06:08.00FIGURSKI Wiesław761998Berlin (GER)
Maraton2:16:54.00HERBUT Stanisław581986Dębno
3 000 m prz8:46.13ŻĄDŁO Jacek912013Bydgoszcz
110 m ppł14.25SPYCHAŁA Krzysztof601986Łódź
400 m ppł51.70ŚLIWA Tadeusz521976Bydgoszcz
Chód 10 km41:43.00AUGUSTYN Rafał842015Katowice
Chód 20 km1:23:09.00AUGUSTYN Rafał842016Rzym (ITA)
Chód 50 km3:43:22.00AUGUSTYN Rafał842016Dudince (SVK)
W dal8.08HYDEL Mirosław631986Madryt
Trójskok15.80BIELEWICZ Wojciech661989Łódź
Wzwyż2.11PIKOR Mieczysław501973Mielec
Tyczka3.85HYC Janusz541974Mielec
Kula20.06GIŻA Jakub852010Halle (GER)
Dysk57.56REGUŁA Ryszard521978Mielec
Oszczep68.90STASZ Jerzy591987Warszawa
Oszczep (stary)76.60STASZ Jerzy591986Mielec
Młot75.98KOWALSKI Lech611992Mielec
10-bój6099DZIEKAN Kazimierz481969Katowice
4x100 m42.24Spychała K., Kocoń L.
Peciak P., Hydel M.
1987Rzeszów
4x400 m3:13.90Działowski J., Królikowski J.,
Kołodziejczyk C., Dobrowolski A.
1977Bydgoszcz
Sztaf. olimp.3:15.00Baran W., Jakubowski J.,
Peterkowski J. Żółkiewicz Z.
1959Rzeszów

SENIORKI

KONKURENCJAWYNIKNAZWISKO I IMIĘROK UR.ROK UZYSK.MIEJSCE
100 m11.72OWCARZ Małgorzata651987Stargard
200 m 23.79OWCARZ Małgorzata651987Lublin
400 m56.89BŁONIARZ Andżelika872004Kraków
800 m2:05.55CZUBSKA Katarzyna822002Wrocław
1 000 m2:44.31CZUBSKA Katarzyna822002Zamość
1 500 m4:17.16SABAJ Helena601985Bydgoszcz
3 000 m9:15.25SABAJ Helena601988Zabrze
5 000 m16:09.24SABAJ Helena601988Grudziądz
10 000 m33:42.61SABAJ Helena601988Sopot
20 000 m1:16:21.00PACZOŚ Barbara601987Brzeszcze
Maraton2:42:34.00PACZOŚ Barbara601986Dębno
100 m ppł13.96BARAN Barbara591988Miszkolc (HUN)
400 m ppł61.31DZIEKAN Bogumiła621986Kraków
Chód 5 000 m22:36.68ZDZIEBŁO Katarzyna962015Stalowa Wola
Chód 10 000 m46:31.38ZDZIEBŁO Katarzyna962015Eskilstuna (SWE)
Chód 10 km45:04.00BUZIAK Paulina862015Katowice
Chód 20 km1:30:36.00BUZIAK Paulina862016Podebrady (CZE)
W dal6.28BARAN Barbara591988Mielec
Trójskok12.40ZIĘBA Agnieszka801999Mielec
Wzwyż1.81RATAJ Patrycja812000Warszawa
Kula13.25SOJA Olga511972Mielec
Dysk55.08ŻACZEK Anna611990Mielec
Oszczep (stary)51.02MAJ Czesława571978Mielec
Młot53.15KUSAK Karolina992017Stalowa Wola
7-bój4119ĆWIKŁA Renata741997Zabrze
4x100 m47.26Syper E., Stachurska A.,
Szeląg L., Owcarz M.
1987Warszawa
4x400 m3:54.23Snoch V., Dolecka D.,
Graboś E., Dziekan B.
1986Łódź

JUNIORZY

KONKURENCJAWYNIKNAZWISKO I IMIĘROK UR.ROK UZYSK.MIEJSCE
100 m10.68DZIK Bartłomiej882007Rzeszów
200 m 21.83CHODAŃ Mariusz832002Bielsko-Biała
400 m47.78CHODAŃ Mariusz832001Zielona Góra
800 m1:51.03ĆWIKŁA Krzysztof661985Warszawa
1 000 m2:25.37ĆWIKŁA Krzysztof661985Lublin
1 500 m3:43.09ZIELIŃSKI Kamil892007Wrocław
3 000 m8:11.92ZIELIŃSKI Kamil892007Warszawa
5 000 m14:16.48BURGHARDT Jakub812000Kraków
10 000 m29:43.55FIGURSKI Wiesław761995Mielec
110 m ppł14.63GNAT Krystian912010Białystok
400 m ppł53.85TRELA Artur671986Łódź
2 000 m prz5:51.89ŻĄDŁO Jacek912010Zamość
3 000 m prz9:12.40ŻĄDŁO Jacek912010Białystok
Chód 5 000 m22:37.92STALA Jakub912009Rzeszów
Chód 5 km22:07.00STALA Jakub912010Nowa Dęba
Chód 10 000 m45:13.88STALA Jakub912010Białystok
Chód 10 km45:11.00STALA Jakub912010Kraków
Chód 20 km1:38:06.00STALA Jakub912010Gdańsk
W dal7.24CYGAN Kamil862003Mielec
Trójskok14.79MARSZAŁEK Józef481967Olsztyn
Wzwyż2.05BRZUCHACZ Sylwester872005Kielce
Tyczka3.69HYC Janusz541973Mielec
Kula (6 kg)20.05GIŻA Jakub852004Grosseto (ITA)
Kula (7,26 kg)17.36GIŻA Jakub852004Stalowa Wola
Dysk (1,75 kg)53.73GIŻA Jakub852004Mielec
Dysk (2 kg)48.97GIŻA Jakub852004Stalowa Wola
Oszczep (stary)63.80SZYSZKA Leszek661985Koszyce (SVK)
Młot (6 kg)66.56JANUSZ Sebastian952014Puławy
Młot (7,26 kg)60.75JANUSZ Sebastian952014Mielec
10-bój4915TRELA Artur671984Mielec
4x100 m43.29KOPACZ P., STRZĘPKA A.,
BORODZIEJ D., CZACHOR M.
1995Mielec
4x400 m3:19.82GOMUŁA L., HYC Ł.,
WRÓBEL K., CHODAŃ M.
2001Zielona Góra

JUNIORKI

KONKURENCJAWYNIKNAZWISKO I IMIĘROK UR.ROK UZYSK.MIEJSCE
100 m11.94DYDO Dorota822000Kraków
200 m 24.23DYDO Dorota821999Mielec
400 m56.89BŁONIARZ Angelika872004Kraków
800 m2:11.73DOLECKA Danuta681987Warszawa
1 000 m2:52.02DOLECKA Danuta681987Rzeszów
1 500 m4:33.40CZYŻ Hanna791998Bydgoszcz
3 000 m9:58.73PIETRYCHA Stanisława701988Piła
100 m ppł14.36BAJOR Elżbieta691988Rzeszów
400 m ppł66.82GĄBKA Martyna942010Rzeszów
2 000 m prz7:19.97NĘDZA Dorota902008Rzeszów
Chód 5 000 m22:36.68ZDZIEBŁO Katarzyna962015Stalowa Wola
Chód 5 km23:03.00ZDZIEBŁO Katarzyna962014Gdańsk
Chód 10 000 m46:31.38ZDZIEBŁO Katarzyna962015Eskilstuna (SWE)
Chód 10 km46:04.00ZDZIEBŁO Katarzyna962015Zaniemyśl
Chód 20 km1:38:32.00ZDZIEBŁO Katarzyna962015Gdańsk
W dal6.07ZIOŁO Katarzyna791998Mielec
Trójskok12.40ZIĘBA Agnieszka801999Mielec
Wzwyż1.81RATAJ Patrycja812000Warszawa
Kula12.58MIŁOŚ Sylwana922010Stalowa Wola
Dysk46.26TUREK Teresa691998Kraków
Oszczep (stary)50.10SOLARSKA Zofia491968Puławy
Młot53.15KUSAK Karolina992017Stalowa Wola
7-bój4119ĆWIKŁA Renata741991Zabrze
4x100 m48.60FURMAN S., BRYŁA J.,
ZIOŁO K., DYDO D.
1998Mielec
4x400 m3:57.91ZIOŁO K., ANUSZ R.,
CZYŻ H., MARSZAŁEK A.
1997Poznań