Klasy sportowe

Klasy na dzień 21.10.2021

Mistrzowska Międzynarodowa

  1. ZDZIEBŁO Katarzyna (1996  Sen) – Chód 20 km (1:30:35) – Békéscsaba (HUN) 2021-04-18

Mistrzowska

  1. AUGUSTYN Rafał (1984  Sen) – Chód 20 km (1:23:00) – Békéscsaba (HUN) 2021-04-18
  2. PIŁAT Dawid (2002  U20) – Młot (7.26) (69.34) – Rybnik 2021-04-24

Pierwsza

  1. DUSZKIEWICZ MARIA (2004  U18) – Młot (4) (49.16) – Kielce 2021-03-20
  2. GAWEŁ Martyna (2004  U18) – 100 m (12.13) (+1.0) – Kraków 2021-05-29
  3. SZADY Julia (2004  U18) – Młot (3) (54.59) – Rybnik 2021-04-24
  4. WAL Martyna (2006  U16) – 800 m (2:07.72) – Tarnów 2021-06-06
  5. ZDZIEBŁO Anna (2001 U23) – Chód 20 km (1:43:30) – Gdańsk 2021-09-04
  6. IELO Cristian (2004  U18) – Chód 10 km (49:36.81) – Poznań 2021-05-02
  7. PIECUCH Kamil (2003  U20) – Chód 10 km (45:37.54) – Poznań 2021-05-02
  8. WĄŻ Kamil (2001  U23) – Trójskok (15.15) (0.0) – Kraków 2021-07-03
  9. WÓJCIK Hubert (2003  U20) – Chód 10 km (50:06.53) – Poznań 2021-05-02

Druga

  1. MAŁASZEWICZ Julita (2004  U18) – Chód 5 km (26:59.41) – Włocławek 2021-07-29
  2. WAL Olga (2006  U16) – 300 m (42.33) – Przemyśl 2021-05-01
  3. AUGUSTYN Michał (2006  U16) – 300 m (36.08) – Stalowa Wola 2021-06-05
  4. KAMIŃSKI Daniel (2005  U18) – W dal (6.97) (+0.2) – Trzcinica 2021-05-15
  5. RÓG Jakub (2004  U18) – Trójskok (14.63) (+0.8) – Włocławek 2021-07-30
  6. SEJLER Patryk (2006  U16) – Chód 5 km (25:27) – Gdańsk 2021-09-04

Trzecia

  1. KUSAK Karolina (1999  U23) – Młot (4) (40.71) – Bielsko-Biała 2021-05-23
  2. MAŁEK Julia (2007  U16) – 300 m (44.60) – Stalowa Wola 2021-06-13
  3. RAŚ Wiktoria (2000  U23) – Chód 20 km (1:54:17.9) – Poznań 2021-05-02
  4. STOBIERSKA Julia (2003  U20) – Trójskok (11.21) (+1.3) – Trzcinica 2021-05-15
  5. ŚWIĘTEK Aleksandra (2004  U18) – 400 m (61.64) – Trzcinica 2021-05-15
  6. FRANCZYK Karol (2007  U16) – Młot (5) (51.58) – Rybnik 2021-04-24
  7. JAWORSKI Kacper (2003  U20) – 800 m (2:00.88) – Przemyśl 2021-05-01
  8. MOLEK Mateusz (2004  U18) – 200 m (23.43) (+1.2) – Trzcinica 2021-05-15
  9. SZCZERBA Michał (2002  U20) – Wzwyż (1.85) – Przemyśl 2021-09-04
  10. SZYLER Tymon (2004  U18) – 110 m pł J (15.64) (+2.0) – Stalowa Wola 2021-05-22
  11. WĄŻ Mateusz (2003  U20) – 100 m (11.71) (0.0) – Trzcinica 2021-05-15

Czwarta

  1. CHMURA Maja (2008  U14) – 300 m (46.31) – Trzcinica 2021-05-15
  2. CHOMIUK Julia (2006  U16) – 1000 m prz (3:34.37) – Kraków 2021-05-29
  3. CISŁO Emilia (2006  U16) – 100 m (13.49) (+2.0) – Trzcinica 2021-05-15
  4. DOLOT Milena (2008  U14) – 100m (13.65) (+0.3) – Przemyśl 2021-06-17
  5. MOLEK Oliwia (2004  U18) – Wzwyż (1.50) – Stalowa Wola 2021-06-13
  6. MOSKAL Oliwia (2004  U18) – Młot (3) (38.24) – Rybnik 2021-04-24
  7. PIECHOTA Wiktoria (2006  U16) – 80 pł (13.37) (+1.7) – Trzcinica 2021-05-15
  8. PTAK Martyna (2008  U14) – 300 m (45.64) – Stalowa Wola 2021-06-05
  9. BRYŁA Hubert (2004  U18) – 100 m (12.01) (-3.3) – Stalowa Wola 2021-05-08

Piąta

  1. WĘGRZYN Karolina (2007  U16) – W dal (4.51) (+0.4) – Przemyśl 2021-09-11
  2. SZTUKA Igor (2006  U16) – 100 m (12.74) (+1.5) – Trzcinica 2021-05-15